Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgilinin Babasiyla Chat

YazarMesaj
Roketalk
Administrator
Administrator
Roketalk

Memleket Neresi? : Eskişehir

Sevgilinin Babasiyla Chat Empty
MesajKonu: Sevgilinin Babasiyla Chat   Sevgilinin Babasiyla Chat Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 1:22 pm

Sewgili: nasilsin askim?
Baba: (kisa bir algilama suresinin ardindan) iyiyim sevgilim.
Sewgili: aksami sabirsizlikla bekliyorum.
Baba: (kurnaz ve agir bir sekilde yazar) ben de.
Sewgili: bu sefer kesin yalniz olacaz, hic merak etme.
Baba: (icinden kufrederek) sonunda... peki neresiydi bulusacagimiz yer? beni bilirsin cok unutkanimdir.
Sewgili:aman numara da yaparmis benim guzelim. orayi gozun kapali bulursun sen, az mi gittik
Baba: (tuslara sert sekilde basmaya baslar) yok hakikaten unuttum. su aralar kafam cok karisik biliyorsun.
Sewgili:kurtaj meselesi di mi? sevgilim kac defa konustuk ama bunu seninle. unut artik, oldu bitti.
Baba: (klavye hasar gormektedir) hayir, kurtaj falan degil, sadece unuttum iste. adresi versne sen. taksiyle gelecem de.
Sewgili:iyi tamam. sinirlenme hemen, azdin yine anlasilan. mithatpasa cad. pervaz sk. 66/21
Baba: (tuslara olanca gucuyle basan parmaklardan kan akmaktadir) saat kacttaydi peki
Sewgili:yine her zaman bulustugumuz saatte iste.
Baba: (kanlar icindeki klavye tuslarina titreyerek basmaya devam eder) saat kacta?
Sewgili:kesin azdin sen. beynin sulanmis iyice. ben seni iyi ederim merak etme dokuz gibi orda ol.
Baba: (tuslara basarken anlamsizca haykirmaya baslar) tamam
Sewgili:bak bu sefer de sana aldiim pembeleri giymezsen bozusuruz.
Baba: (gozlerinden yaslar akarken haykirmayi surdurur) giyerim simdicikmam lazim
Sewgili: optum
Baba:ben de (bir sure daha haykirmayi surdurup bayilir)
bunu sonu iki ölü birde balatayı sırmış bir baba vardır...
sanal alemde dikkatli olmak lazım gerekir...
http://www.frmroket.ile.biz/

Sevgilinin Babasiyla Chat
1 sayfadaki 1 sayfası